Telefon
WhatsApp
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Hakkımızda

Hakkımızda

‘’Düşündüğünüz , söylemek istediğiniz,söylediğinizi sandığınız, söylediğiniz, karşınızdakinin duymak istediği, duyduğu , anlamak istediği ,anladığını sandığı ,dolayısıyla insanların birbirini anlaması için birçok ihtimal var.’’ der Sylviane Herpin.  

 

Biz de ihtimallerin tüm boyutlarını ele alarak hedefe yönelik stratejik adımlar atıyoruz. Çeyrek asrı aşan deneyimimiz ve dirsek temasında çalıştığımız duayen isimlerin mentörlüğünde güçlü basın ilişkilerimiz ve evrensel değerler esasıyla çalışarak; partnerlerimize 360 derece hizmet sunmak için hep en iyisini arıyoruz.  Alan tuttuğumuz sektörde; medya planlama, basın PR, dijital reklam  ,özel tanıtım  ve prodüksiyon olarak entegre çalışıyoruz.  Ama her şeyden önce, her yaştan bireyin özgürce fikir alışverişinde bulunduğu bir aile şirketiyiz. Bağlılığa, memnuniyete ve güvenilirliğe değer veriyor, motivasyonumuzu danışanlarımızla tekrar tekrar çalışmaktan alıyoruz. 

Geleneksel ve dijital PR çalışmalarımızın hedef kitleye uygun mecralarda doğru zamanda herkesçe güvenilen ulusal yayınlarda yer almak partnerlerimize hem prestij sağlıyor, hem de kalıcı tanınırlık kazandırıyor.  Kişi , kurum ve kuruluşların hızla değişen reklam ve pazarlama ihtiyaçlarına yanıt verirken dijitalleşen dünya sistemlerine adaptasyon hızımızı vurgulamak için Cömert Yapım olarak doğduğumuz medya sektörüne ‘’Sektörde eski - sahada yeni’’ sloganı ile  ‘MERU bycömertyapım’ ı da ekleyerek daha da geniş kitlelere yönelik , daha dijital projelerle sahada yer alıyoruz.  

 Sektör, bütçe, kimlik ayırt etmeksizin kişiye özel kurumsal iletişim stratejisi belirliyor, ve bu strateji çerçevesinde de ‘haber değeri’ yaratan kalıcı ve güçlü projeler geliştiriyoruz. 360 derece tam hizmet sunarak reklam, tanıtım ve halkla ilişkiler gibi stratejik faaliyetlerinin tamamını uçtan uca üstlenerek ihtiyaç, talep ve bütçe doğrultusunda belirlediğimiz stratejik adımlar ile geniş kitlelerle, ekonomik biçimde ve kısa sürede yüksek başarı elde ediyoruz. Uzun yıllardır hem geleneksel medya hem de dijital dünya ile içli dışlıyız. Partnerlerimizin a’dan z’ye tüm süreçlerini yönetiyor ve marka bilinirliğini arttırıyoruz. 

 PR çalışmaları ile yazılı ve görsel mecralarda görünür olmak kadar sürdürülebilirlik de önemlidir. Sadece MERU ‘da bulabileceğiniz ‘proje sonu yayın videoları’ hazırlayarak, sosyal medya hesaplarınızda ve internet sitenizde reklam olarak paylaşmanıza olanak sağlıyor ; böylece sürdürülebilir reklam çalışmanıza destek sağlıyoruz. Danışanlarımız böylece ürün ve hizmetlerine ilgi duyabilecek potansiyel müşterilere pozitif algı yönetim stratejisi ile sürdürülebilir erişim sağlayabiliyor.

Finansal karlılıktan ziyade müşteri değil dost kazanma anlayışımızın bir simgesi haline gelen 'ücret iade' kampanyamız sayesinde bizimle ilk kez çalışacak partnerlerimize güvende hissetmelerini önemsediğimizi gösteriyoruz. Gündemde tüm medyanın gündemini tek bir yöne çevirmesi (savaş, doğal afet vs. gibi) sözleşme durumunda tutarımızın tamamını iade ediyoruz. ‘MERU’ olarak, Medya ve basın danışmanlığı, medya planlama , basın PR , basın bülteni dağıtımı, röportaj , internet haberciliği, medya takip , tanıtım filmi , etkinlik ve faaliyet çekimi , video prodüksiyon , fotoğraf , havadan(dron) çekimi , 6 kameralı canlı yayın , tüm platformlara uygun video içerik oluşturma, basın ve halkla ilişkiler, kriz yönetimi , sosyal medya yönetimi , web site tasarım gibi alanları da dahil olmak üzere tüm imaj ve kurumsal kimlik ihtiyaçlarınızı tek elden karşılıyoruz.  

 

Keyifli projelerde sizlerle de birlikte çalışmak istiyoruz.

Tek hamleyle büyük başarı için siz de ailemize katılın. 

 

HABER BÜLTENLERİ VE TV PROGRAMLARINDA YER ALMAK SİZİ TOPLUMDA GÖRÜNÜR KILAR .  

Markanızın tanıtılması veya bilinirliğinin artması için yürütülecek tüm PR çalışması kapsamında hedef kitlenizle iletişiminize yön veriyoruz. Halkla ilişkiler için gerekli doğru kanalların seçiminden doğru algı yönetimine kadar kurumsal iletişim stratejisi belirlemede, uzmanlık ve deneyimimizle hep yanınızdayız.

Basın PR / Medya Danışmanlığı ve Medya Planlama’ süreci nasıl  ilerliyor?  

 

Doğru ve sağlıklı iletişim proje başarısının ilk adımıdır. Öncelikle sizlerin talep ve ihtiyaçlarını dinleyerek, gerçek zeminde analiz yaparız. Güven, etik çalışma ve realist yaklaşım ile iletişimimizi güçlendirerek çalışmayı şeffaf biçimde yürütmeyi taahhüt ederiz. 

  1. İhtiyaç ve hedeflerinize uygun proje için güçlü bir strateji belirleriz. 
  2. Projeksiyon hizmetlerimizle görsel içeriği üretiriz. 
  3. Hazırlanan içeriği proje sorunlunuza ileterek onay sürecini tamamlarız.
  4. Editörlerimiz basın bültenini hazırlayarak içeriği hedef yayın mecralarına servis ederiz.  
  5. Haberinizin medya takibini yapar, sizlerle eşzamanlı olarak paylaşımını yaparız. 

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın!

+90 537 263 87 23
Hemen Arayın!

Talep Formu